تعمیر در محل در تمامی نقاط تهران | استفاده از قطعات اورجینال اسنوا با ضمانت خدمات | عضو رسمی اتحادیه تهران

نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران

نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران

مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون اسنوا

نمایندگی اسنوا تهران با بیش از 20 سال سابقه در زمینه سرویس و تعمیرات تلویزیون اسنوا در تهران و برخورداری از تکنسین های متخصص تعمیر انواع تلویزیون اسنوا، همواره کیفیت و جلب رضایت مشتری را اولویت خدمات پس از فروش خود قرار داده است.

نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران

چرا نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران؟

تکنسین های باتجربه

تمامی سرویس کاران نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران دارای چندین سال تجربه کار عملی می باشند. همچنین با طی نمودن دوره‌های عملی سالیانه، با متدهای روز تعمیر تلویزیون اسنوا آشنا هستند.

سرعت در ارائه خدمات

به دلیل دارا بودن شعب در سراسر تهران، تعمیرکاران نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران در سراسر شهر و نزدیک محل شما حضور دارند، بدین دلیل امکان ارائه خدمات فوری در همان روز فراهم شده است.

گارانتی خدمات

نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران، جهت ضمانت کیفیت خدمات خود، پس از پایان تعمیرات، خدمات خود را گارانتی 6 ماهه می نماید.

هزینه منصفانه

کلیه هزینه‌هایی که به سرویس کار پرداخت می‌ نمایید، تحت نظارت نمایندگی بوده، هزینه حدودی پیش از انجام کار اعلام و پس از اتمام کار دریافت خواهد شد.

اولویت در تعمیر قطعات

اولویت تکنسین‌های نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران، تعمیر قطعه معیوب است. تعویض قطعه، تنها در زمانی صورت خواهد گرفت که امکان تعمیر وجود نداشته باشد.

ضمانت اصالت قطعات

تمامی قطعاتی که جایگزین قطعه خراب تلویزیون شما می‌شوند، اصل می باشند. نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران، اصالت قطعات را تضمین می‌ نماید.

نمایندگی اسنوا تهران

سایر مزایای نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران

+20 سال سابقه

بیش از ۲۰ سال سابقه تعمیرات و خدمات پس از فروش

۱۰۰+ سرویس کار

بیش از 100 تکنسین مجرب و متخصص تعمیر تلویزیون اسنوا

1M+ خدمات تعمیرات موفق

ارائه خدمات باکیفیت، فوری همراه با ضمانت

مراحل ارائه خدمات تعمیرات در نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران

مرحله اول تعمیرات نمایندگی اسنوا تهران

ثبت درخواست

ثبت درخواست از طریق تماس یا تکمیل فرم آنلاین

مرحله دوم تعمیرات نمایندگی اسنوا تهران

ارجاع کار به سرویس کار

کارشناس کار را به تکنسین مربوطه ارجاع می دهد

مرحله سوم تعمیرات نمایندگی اسنوا تهران

هماهنگی با تکنسین

تماس سرویس کار با شما و تعیین زمان مراجعه

مرحله چهارم تعمیرات نمایندگی اسنوا تهران

مراجعه به محل و تعمیر

تکنسین جهت ارائه خدمات تعمیرات به محل شما مراجعه می نماید

سوالات متداول

بله، نمایندگی‌های معتبر مانند نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات استفاده می‌کنند.

زمان تعمیر بستگی به نوع مشکل متفاوت می باشد. اما نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران، این تعهد را می دهد که تعمیرات دستگاه شما در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن انجام گردد.

تمامی هزینه‌های دریافتی از مشتریان منصفانه بوده و تحت نظارت نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران تعیین می‌شود. در ضمن حدود قیمت قبل از انجام کار به شما اعلام می‌شود و کلیه هزینه‌ها پس از پایان کار دریافت خواهد شد.

تکنسین بعد از هماهنگی با شما، مطابق با بازه زمانی که اعلام کرده‌اید به منزل شما مراجعه می‌کند. همچنین ساعاتی قبل از مراجعه در زمان مشخص شده نیز جهت اطمینان از حضورتان در منزل، با شما تماس خواهد گرفت.

بله، بسیاری از نمایندگی‌های تعمیرات تلویزیون اسنوا ازجمله نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران، خدمات تعمیر در محل مشتریان را نیز ارائه می‌دهند. این به شما این امکان را می‌دهد که نیازی به حمل دستگاه خود تا کارگاه نداشته باشید.

مزیت های خدمات تعمیرات نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران

1. تخصص فنی کارشناسان نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران:

تیم تعمیرات نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران، با داشتن تخصص فنی بالا، توانایی تشخیص دقیق و استفاده از آخرین تکنولوژی و روش های تعمیر؛ تلویزیون شما را تعمیر می کنند.  

2. خدمات بدون محدودیت:

ما 7 روز هفته و 24 ساعته، حتی در ایام تعطیل، در کنار شما هستیم. همچنین خدمات ما شامل تعمیر انواع تلویزیون اسنوا می باشد.

3. تعرفه های شفاف و منصفانه نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران:

تکنسین های ما بعد از بررسی دستگاه شما، هزینه ی تعمیرات آن را شفاف اعلام می کنند. لازم به ذکر است تمامی هزینه های اعلام شده توسط کارشناسان با نظارت مستقیم ما اعلام می شود و بر اساس مصوبات اتحادیه می باشد.  

4. خدمات در محل:

یکی از دغدغه های مشتریان، حمل و نقل تلویزیون به تعمیرگاه است. اما ما این امکان را فراهم کردیم که شما بدون مراجعه ی حضوری و فقط با یک تماس، جهت تعمیر دستگاه خود اقدام کنید.

5. اولویت تعمیر بدون تعویض قطعات:

اولویت تکنسین های ما این است که ابتدا قطعات اصلی خود دستگاه تعمیر شود و نیاز به تعویض قطعات نباشد. طبیعتا این موضوع کمک می کند که دستگاه شما با حداقل هزینه تعمیر شود. و نیاز به هزینه های هنگفت نباشد.

6. ارتباط مستمر با مشتری:

ارائه اطلاعات به مشتریان در مورد وضعیت تعمیرات و پاسخگویی به سوالات آن ها یکی از ویژگی های نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران است. در تمام زمان تعمیرات و بعد از آن تیم پشتیبانی ما همراه شماست تا بدون دغدغه مجدد بتوانید از دستگاه خود استفاده کنید.

7. ضمانت کیفیت:

تعهد به ارائه خدمات با کیفیت و قابل اطمینان یکی از ویژگی‌های برجسته نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران است. بعد از انجام تعمیرات و تحویل دستگاه، ما تا 6 ماه دستگاه شما را گارانتی می کنیم. و در این زمان اگر به هر دلیلی دستگاه دوباره دچار مشکل قبلی شد، تعمیرات بدون هزینه انجام خواهد شد.

8. سرعت بالا در ارائه خدمات:

اهمیت تعمیر سریع برای مشتریان تلویزیون اسنوا یکی از اصول اصلی تلقی می شود. ما تضمین می دهیم که تعمیر و تحویل دستگاه ها در سریع ترین زمان ممکن انجام شود. و مشتریان بتوانند در کم ترین زمان دوباره از دستگاه خود استفاده کنند.

9. استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران:

نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران از قطعات اصلی و با کیفیت برای تعمیرات استفاده می‌کند. این موضوع تضمینی برای برطرف شدن مشکلات، بدون نقص و با بازدهی بیشتر دستگاه‌هاست.

اهمیت انجام تعمیرات توسط نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران

انجام تعمیرات تلویزیون اسنوا توسط نمایندگی های معتبر مثل نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران، این اطمینان را به مشتریان می دهد که بهترین روش ها برای انجام تعمیرات استفاده می شود. از طرفی تکنسین های ما از آخرین تغییرات دستگاه ها و به روزرسانی ها مطلع هستند و همچنین تمامی خدمات ما شامل گارانتی می شود. همه ی این مزیت ها کمک می کند که مشتریان با اعتماد کامل به نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران برای تعمیرات دستگاه های خود مراجعه کنند.   

اهمیت تعمیر به موقع لوازم خانگی توسط نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران

1. جلوگیری از خرابی سایر قطعات:

تعمیر به موقع، مانع از گسترش مشکلات به سایر قطعات تلویزیون می‌شود. این اقدام باعث جلوگیری از نیاز به تعمیرات گسترده‌تر می‌شود.

2. کاهش هزینه ها:

تعمیرات به موقع مانع از بوجود آمدن مشکلات بزرگتر و پیچیده‌تر می‌شود. و همین موضوع کمک می کند که تعمیرات با هزینه‌های کمتر نسبت به تعمیرات تأخیری انجام ‌شود.

3. حفظ عمر مفید دستگاه:

تعمیرات به موقع مانع از آسیب‌های بیشتر به تلویزیون می‌شود و به حفظ عمر مفید آنها کمک می‌کند. عدم تعمیر به موقع ممکن است منجر به آسیب‌های جدی تر و کاهش عمر مفید محصولات شود.

4. سرعت تعمیر بیشتر:

وقتی هنوز مشکلات دستگاه محدود است، در حداقل ترین زمان تعمیرات قابل انجام است. ولی اگر مشکلات دستگاه پیگیری نشوند، قطعا زمان بیشتری برای تعمیرات نیاز است. و مدت ها دسترسی و امکان استفاده از دستگاه وجود ندارد.

۶ ایراد رایج در تعمیر تلویزیون اسنوا

1. افتادن خطوط سیاه روی دستگاه:

هرگونه آسیب فیزیکی و آب خوردگی می تواند باعث سوختگی پیکسل ها و بروز خطوط سیاه روی صفحه نمایش شود. روشن ماندن بیش از حد دستگاه هم این مشکل را ایجاد میکند. از طرفی مشکلات داخلی تلویزیون مثل خرابی برد و پنل دستگاه از عوامل مهم بروز این مشکل است.

2. روشن نشدن تلویزیون:

برای رفع این مشکل می توانید موارد زیر را به ترتیب چک کنید:

  • بررسی باتری ریموت کنترل و اطمینان از صحت عملکرد آن
  • بررسی سیم برق دستگاه و محافظی که به آن متصل است
  • هیچ گونه فلش و یا دستگاه های جانبی مثل کنسول بازی به تلویزیون وصل نیست
  • و در آخر از تعمیرکاران نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران بخواهید تا جهت بررسی قطعات داخلی مثل برد دستگاه مراجعه کنند.

3. داغ کردن تلویزیون:

در این مشکل اول از همه مطمئن شوید که گرمای محیط بالا نباشد و دستگاه تلویزیون مقابل تابش نور خورشید نیست. و فضای کافی جهت گردش هوا وجود دارد. و بعد صفحه تلویزیون را از هر گونه گرد و غبار پاک کنید. و برای مدتی دستگاه را خاموش نگه دارید.

در صورتی که با استفاده مجدد از دستگاه همچنان این گرما ایجاد شد، حتما با نمایندگی تلویزیون اسنوا در تهران تماس بگیرید تا این مشکل منجر به آسیب جدی به دستگاه نشود.

4. قطع صدا:

قطع صدا می تواند ناشی از سه مشکل زیر باشد:

  • کابل هایی به دستگاه متصل است که این اختلال را ایجاد کرده
  • تنظیمات صدای تلویزیون بهم ریخته و نیاز به برگشتن به حالت پیش فرض دارد
  • قطعات داخلی دستگاه مثل میکروفون های آن دچار مشکل شده

5. عدم اتصال به کابل های خروجی:

اگر کابل هایی مثل HDMI را به دستگاه وصل کردید و تلویزیون عملکرد مناسب را نداشت، اول از همه از سلامت کابل ها اطمینان حاصل کنید. و در صورتی که مشکل از کابل ها نبود، احتمالا پورت های ورودی دستگاه نیاز به بررسی دارند.

6. گیرکردن روی حالت استندبای:

در این حالت با سه مشکل اساسی مواجه هستیم: یا قطعاتی مثل برد دستگاه دچار مشکل شده است. یا دستگاه نیاز به بروزرسانی نرم افزاری دارد. یا کابل های نامرغوب (مثل HDMI) به دستگاه متصل است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]