تعمیر در محل در تمامی نقاط تهران | استفاده از قطعات اورجینال اسنوا با ضمانت خدمات | عضو رسمی اتحادیه تهران

نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران

نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران

مرکز تخصصی تعمیر پکیج دیواری اسنوا

نمایندگی اسنوا تهران با بیش از 20 سال سابقه در زمینه سرویس و تعمیرات پکیج دیواری اسنوا در تهران و برخورداری از تکنسین های متخصص تعمیر انواع پکیج دیواری اسنوا، همواره کیفیت و جلب رضایت مشتری را اولویت خدمات پس از فروش خود قرار داده است.

نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران

چرا نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران؟

تکنسین های باتجربه

تمامی سرویس کاران نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران دارای چندین سال تجربه کار عملی می باشند. همچنین با طی نمودن دوره‌های عملی سالیانه، با متدهای روز تعمیر پکیج دیواری اسنوا آشنا هستند.

سرعت در ارائه خدمات

به دلیل دارا بودن شعب در سراسر تهران، تعمیرکاران نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران در سراسر شهر و نزدیک محل شما حضور دارند، بدین دلیل امکان ارائه خدمات فوری در همان روز فراهم شده است.

گارانتی خدمات

نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران، جهت ضمانت کیفیت خدمات خود، پس از پایان تعمیرات، خدمات خود را گارانتی 6 ماهه می نماید.

هزینه منصفانه

کلیه هزینه‌هایی که به سرویس کار پرداخت می‌ نمایید، تحت نظارت نمایندگی بوده، هزینه حدودی پیش از انجام کار اعلام و پس از اتمام کار دریافت خواهد شد.

اولویت در تعمیر قطعات

اولویت تکنسین‌های نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران، تعمیر قطعه معیوب است. تعویض قطعه، تنها در زمانی صورت خواهد گرفت که امکان تعمیر وجود نداشته باشد.

ضمانت اصالت قطعات

تمامی قطعاتی که جایگزین قطعه خراب پکیج دیواری شما می‌شوند، اصل می باشند. نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران، اصالت قطعات را تضمین می‌ نماید.

نمایندگی اسنوا تهران

سایر مزایای نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران

+20 سال سابقه

بیش از ۲۰ سال سابقه تعمیرات و خدمات پس از فروش

۱۰۰+ سرویس کار

بیش از 100 تکنسین مجرب و متخصص تعمیر پکیج دیواری اسنوا

1M+ خدمات تعمیرات موفق

ارائه خدمات باکیفیت، فوری همراه با ضمانت

مراحل ارائه خدمات تعمیرات در نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران

مرحله اول تعمیرات نمایندگی اسنوا تهران

ثبت درخواست

ثبت درخواست از طریق تماس یا تکمیل فرم آنلاین

مرحله دوم تعمیرات نمایندگی اسنوا تهران

ارجاع کار به سرویس کار

کارشناس کار را به تکنسین مربوطه ارجاع می دهد

مرحله سوم تعمیرات نمایندگی اسنوا تهران

هماهنگی با تکنسین

تماس سرویس کار با شما و تعیین زمان مراجعه

مرحله چهارم تعمیرات نمایندگی اسنوا تهران

مراجعه به محل و تعمیر

تکنسین جهت ارائه خدمات تعمیرات به محل شما مراجعه می نماید

سوالات متداول

بله، نمایندگی‌های معتبر مانند نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات استفاده می‌کنند.

زمان تعمیر بستگی به نوع مشکل متفاوت می باشد. اما نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران، این تعهد را می دهد که تعمیرات دستگاه شما در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن انجام گردد.

تمامی هزینه‌های دریافتی از مشتریان منصفانه بوده و تحت نظارت نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران تعیین می‌شود. در ضمن حدود قیمت قبل از انجام کار به شما اعلام می‌شود و کلیه هزینه‌ها پس از پایان کار دریافت خواهد شد.

تکنسین بعد از هماهنگی با شما، مطابق با بازه زمانی که اعلام کرده‌اید به منزل شما مراجعه می‌کند. همچنین ساعاتی قبل از مراجعه در زمان مشخص شده نیز جهت اطمینان از حضورتان در منزل، با شما تماس خواهد گرفت.

بله، بسیاری از نمایندگی‌های تعمیرات پکیج دیواری اسنوا از جمله نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران، خدمات تعمیر در محل مشتریان را نیز ارائه می‌دهند. این به شما این امکان را می‌دهد که نیازی به حمل دستگاه خود تا کارگاه نداشته باشید.

مزیت های خدمات تعمیرات نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران

1. تخصص فنی کارشناسان نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران:

تیم تعمیرات نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران، با داشتن تخصص فنی بالا، توانایی تشخیص دقیق و استفاده از آخرین تکنولوژی و روش های تعمیر؛ پکیج دیواری شما را تعمیر می کنند.  

2. خدمات بدون محدودیت:

ما 7 روز هفته و 24 ساعته، حتی در ایام تعطیل، در کنار شما هستیم. همچنین خدمات ما شامل تعمیر انواع پکیج دیواری اسنوا می باشد.

3. تعرفه های شفاف و منصفانه نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران:

تکنسین های ما بعد از بررسی دستگاه شما، هزینه ی تعمیرات آن را شفاف اعلام می کنند. لازم به ذکر است تمامی هزینه های اعلام شده توسط کارشناسان با نظارت مستقیم ما اعلام می شود و بر اساس مصوبات اتحادیه می باشد.  

4. خدمات در محل:

یکی از دغدغه های مشتریان، حمل و نقل پکیج دیواری به تعمیرگاه است. اما ما این امکان را فراهم کردیم که شما بدون مراجعه ی حضوری و فقط با یک تماس، جهت تعمیر دستگاه خود اقدام کنید.

5. اولویت تعمیر بدون تعویض قطعات:

اولویت تکنسین های ما این است که ابتدا قطعات اصلی خود دستگاه تعمیر شود و نیاز به تعویض قطعات نباشد. طبیعتا این موضوع کمک می کند که دستگاه شما با حداقل هزینه تعمیر شود. و نیاز به هزینه های هنگفت نباشد.

6. ارتباط مستمر با مشتری:

ارائه اطلاعات به مشتریان در مورد وضعیت تعمیرات و پاسخگویی به سوالات آن ها یکی از ویژگی های نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران است. در تمام زمان تعمیرات و بعد از آن تیم پشتیبانی ما همراه شماست تا بدون دغدغه مجدد بتوانید از دستگاه خود استفاده کنید.

7. ضمانت کیفیت:

تعهد به ارائه خدمات با کیفیت و قابل اطمینان یکی از ویژگی‌های برجسته نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران است. بعد از انجام تعمیرات و تحویل دستگاه، ما تا 6 ماه دستگاه شما را گارانتی می کنیم. و در این زمان اگر به هر دلیلی دستگاه دوباره دچار مشکل قبلی شد، تعمیرات بدون هزینه انجام خواهد شد.

8. سرعت بالا در ارائه خدمات:

اهمیت تعمیر سریع برای مشتریان پکیج دیواری اسنوا یکی از اصول اصلی تلقی می شود. ما تضمین می دهیم که تعمیر و تحویل دستگاه ها در سریع ترین زمان ممکن انجام شود. و مشتریان بتوانند در کم ترین زمان دوباره از دستگاه خود استفاده کنند.

9. استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران:

نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران از قطعات اصلی و با کیفیت برای تعمیرات استفاده می‌کند. این موضوع تضمینی برای برطرف شدن مشکلات، بدون نقص و با بازدهی بیشتر دستگاه‌هاست.

اهمیت انجام تعمیرات توسط نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران

انجام تعمیرات پکیج دیواری اسنوا توسط نمایندگی های معتبر مثل نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران، این اطمینان را به مشتریان می دهد که بهترین روش ها برای انجام تعمیرات استفاده می شود. از طرفی تکنسین های ما از آخرین تغییرات دستگاه ها و به روزرسانی ها مطلع هستند و همچنین تمامی خدمات ما شامل گارانتی می شود. همه ی این مزیت ها کمک می کند که مشتریان با اعتماد کامل به نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران برای تعمیرات دستگاه های خود مراجعه کنند.   

اهمیت تعمیر به موقع لوازم خانگی توسط نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران

1. جلوگیری از خرابی سایر قطعات:

تعمیر به موقع، مانع از گسترش مشکلات به سایر قطعات پکیج دیواری می‌شود. این اقدام باعث جلوگیری از نیاز به تعمیرات گسترده‌تر می‌شود.

2. کاهش هزینه ها:

تعمیرات به موقع مانع از بوجود آمدن مشکلات بزرگتر و پیچیده‌تر می‌شود. و همین موضوع کمک می کند که تعمیرات با هزینه‌های کمتر نسبت به تعمیرات تأخیری انجام ‌شود.

3. حفظ عمر مفید دستگاه:

تعمیرات به موقع مانع از آسیب‌های بیشتر به پکیج دیواری می‌شود و به حفظ عمر مفید آنها کمک می‌کند. عدم تعمیر به موقع ممکن است منجر به آسیب‌های جدی تر و کاهش عمر مفید محصولات شود.

4. سرعت تعمیر بیشتر:

وقتی هنوز مشکلات دستگاه محدود است، در حداقل ترین زمان تعمیرات قابل انجام است. ولی اگر مشکلات دستگاه پیگیری نشوند، قطعا زمان بیشتری برای تعمیرات نیاز است. و مدت ها دسترسی و امکان استفاده از دستگاه وجود ندارد.

۶ ایراد رایج در تعمیر پکیج دیواری اسنوا

1. عدم گرمایش آب:

هر یک از موارد زیر می تواند باعث گرم نشدن آب پکیج دیواری اسنوا شود:

 • نقص در سیستم گازرسانی: اگر گاز به هر دلیلی به میزان کافی به دستگاه نرسد، آب به حرارت مطلوب نمی رسد.
 • کاهش فشار آب: در صورت کاهش فشار آب ورودی دستگاه، عملکرد گرم شدن آب، دچار مشکل می شود.
 • خرابی پمپ گرمایشی: در صورت خرابی پمپ دستگاه توانایی لازم برای ایجاد گرما را ندارد.
 • خرابی سوئیچ یا سنسور: خطاهای سنسورها یا سوئیچ‌ها نیز می‌توانند باعث عدم گرمایش شوند.

2. عدم تطابق گرما با تنظیمات دما:

اگر احساس می کنید گرمای آب یا رادیاتورها متناسب با دمای تنظیم شده ی شما نیست، سنسورهای دما و تنظیمات کنترلی نیاز به بررسی دارد. که برای این منظور می توانید با نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران تماس بگیرید.

3. نشت آب پکیج دیواری اسنوا:

نشت آب در پکیج ‌های دیواری اسنوا یک مسئله حیاتی است که نیاز به توجه فوری دارد. نادیده گرفتن این مشکل می‌تواند منجر به عواقب جدی مثل آسیب به خود دستگاه و حتی خرابی محیط شود. نصب نادرست، خرابی و ساییدگی اجزای داخلی، فشار آب بالا و زنگ زدگی از عوامل مهم نشت آب پکیج دیواری می باشد.

4. صدای بیش از اندازه:

هرگونه ایراد در نصب دستگاه یا مشکلات فنی و داخلی می تواند منجر به صداهای غیرعادی از پکیج دیواری اسنوا شود. پس بهتر است برای بررسی و تعمیر با نمایندگی پکیج دیواری اسنوا در تهران تماس بگیرید.

5. مصرف انرژی بالا:

کاهش کارایی سیستم، نقص در عملکرد کنترلی، نقص عایق گذاری، خرابی سنسورها و سوئیچ ها، خرابی اجزای مکانیکی مثل پمپ گرمایشی، اشکالات در نصب و راه اندازی و فشار نامناسب آب همه از علل مصرف بیش از حد انرژی پکیج دیواری است.

6. گرم نکردن رادیاتور:

گرم نشدن رادیاتورها میتواند دلایل مختلفی داشته باشد که به آن می پردازیم:

 • رادیاتورها نیاز به هواگیری دارند
 • فشار آب کاهش پیدا کرده
 • پمپ گرمایشی دچار اختلال و خرابی شده
 • در پمپ گرمایشی هوای اضافی حبس شده
 • سنسورهای دما خراب شده اند
 • ترموستات عملکرد مناسبی ندارد
 • خود سیستم گرمایشی رادیاتورها دچار اشکال شده
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]